Menu Zavřeno

Ordinační hodiny

UPOZORNĚNÍ

ORDINAČNÍ DOBAPOLEDNÍ PAUZAORDINAČNÍ DOBA
Pondělí7.30 – 13.00
Úterý10.00 – 12.0012:00-13:00 13.00 – 18.00
Středa7.30 – 14.00
Čtvrtek7.30 – 14.00
Pátek7.30 – 13.00

ŽÁDÁME VÁS, ABYSTE SE NA VEŠKERÁ VYŠETŘENÍ PŘI AKUTNÍCH OBTÍŽÍCH /např. viroźy, zdravotní potíže…/ I NEAKUTNÍ VÝKONY (NAPŘ. VÝPISY Z DOKUMENTACE, ŘIDIČSKÉ PRŮKAZY, ZBROJNÍ PRŮKAZY, AJ.), PŘEDEM TELEFONICKY, OSOBNĚ EV. EMAILEM DO NAŠÍ AMBULANCE OBJEDNALI.

DŮVODEM OBJEDNÁNÍ JE MINIMALIZOVAT KONTAKTY AKUTNÍCH A NEAKUTNÍCH PACIENTŮ V NAŠÍ ČEKÁRNĚ A ORDINACI. Z DŮVODU VÝŠE UVEDENÉHO SE ORDINAČNÍ DOBA NYNÍ NEROZDĚLUJE NA AKUTNÍ PÉČI BEZ OBJEDNÁNÍ A NA OBJEDNANÉ PACIENTY. VŽDY VÁS OŠETŘÍME, JENOM O VAŠÍ NÁVŠTĚVĚ PŘEDEM POTŘEBUJEME VĚDĚT.

DO ORDINACE VSTUPUJTE VŽDY S RESPIRÁTOREM FFP II.

DĚKUJEME, ŽE CHRÁNÍTE NÁS I OSTATNÍ.

Informace: v případě potřeby mimo naše ordinační hodiny se prosím obraťte na lékařskou službu první pomoci Nemocnice na Bulovce / http://bulovka.cz/kliniky-a-oddeleni/lekarska-sluzba-prvni-pomoci/ .

Prosíme o následujícíobjednáváme osobně nebo telefonem u sestry alespoň 2 dny předem /platí i pro návštěvní službu – zavoláte-li o návštěvu na ten samý den, většinou již nelze/, při naplnění termínů již dále nelze na daný termín objednávat! /objednání max. 3 klientů na danou hodinu, přes exponované měsíce může být objednání i 3 týdny dopředu!/

PONDĚLÍ – MUDr. Jan Trybenekr

ÚTERÝ – PÁTEK MUDr. Lenka Šnebergerová

Děkujeme za porozumění.